Eilsest tänasesse

0

Mittetulundusühing Koostöökoda sündis 3.aprillil 1998.aastal.
Alustasime harivate ja meelelahutuslike tegevuste pakkumisega
erivajadustega inimestele ning eakatele.  Mõne aasta jooksul kasvas algatus
Kehra linna Päevakeskuseks.

1999.a astus MTÜ Harjumaa Puuetega Inimeste Nõukoja liikmeks.
2001. a loodi MTÜ juurde Vabahariduskool Koit, kes on Eesti Vabaharidusliidu Liige ja osalenud erinevates täiskasvanute koolituste programmides.

2001. a sai Kehra noortetoast alguse noorteinfo ja karjääriteenuste projektid Ida-Harjumaa piirkonnale. Teenuste sisuks oli info edastamine, psühholoogiline nõustamine ja karjäärinõustamine.

2008. – 2013. a jaanuarini viis MTÜ Koostöökoda Anija mõisas läbi projekti “Ida-Harju teabe- ja nõustamiskeskuse renoveerimine”. Projekti käigus renoveeriti ruumid noorsootöö teenuse osutamiseks ja koolituste läbiviimiseks.

Aastatel 2009 – 2014 tegutses MTÜ Koostöökoda SA Innove  programmi “Karjääriteenuste süsteemi arendamine” ning programmis “Õppenõustamissüsteemi arendamine” SA Inove partnerina.

2014. a koondas SA Innove Ida-Harju, Lääne-Harju ja Tallinna Rajaleidja keskused üheks Põhja-Eesti Rajaleidja keskuseks.

2015. aastal liitusid Ida-Harju ning Lääne-Harju noorteinfo teenust pakkuvad üksused üheks Harjumaa Noorteinfo Keskuseks, mille tööd koordineeris Koostöökoda aastani 2016.

2018. aasta jaanuari lõpuni pakkusime noorsootöö teenuseid Kose-Anija Tugila filiaalina ning meie juures toimetas Anija 4H klubi.

Täna pakub MTÜ Koostöökoda Vabahariduskool Koit piirkonna elanikele erineva sisuga koolitusi ESF programmi raames.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2015-2018 MTÜ Koostöökoda All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.