Tasulised koolitused

Vabahariduskool KOIT pakub tasulisi ja tasuta koolitusi noortele ja täiskasvanutele.

Tasuliste koolituste seas on populaarsemad taaskasutuse ja tervisliku eluviisiga seotud praktilised loengud, meilt võib aga tellida ka näiteks motivatsioonikoolitusi meeskondadele ja palju muud. Info tasuliste koolituste kohta leiad meie koduleheküljelt, samuti Vabahariduskool KOIT Facebooki lehelt. Koolituste tellimiseks kirjuta info@koostyykoda.ee

Tasuta koolituste teemad on:

TAASKASUTUS – väga erinevatest taaskasutatavatest materjalidest uue toote loomine. Koolitus koosneb teoreetilisest ja praktilisest osast, selle täpne sisu, maht ja hind selguvad konkreetsest koolitusvajadusest.

RAAMATU KÖITMINE – ehtne raamatuköitmine. Koolitus koosneb kolmest kohtumisest, millest esimene kord sisaldab raamatuköitmise ajaloo, vajalike materjalide tutvustuse ja köitmistehnikate tutvustamisest. Teisel korral köidab iga osaleja raamatu sisulehed ning kolmandal liidetakse valmis tööle kaaned.

HINGEGA KINGITUSED – lihtsate ja soodsate vahenditega kingituste valmistamise töötuba. Konkreetne teema selgub grupi suurusest, keskmisest vanusest ja soovidest.

Copyright © 2015-2018 MTÜ Koostöökoda All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.