Koolitused

0

Vabahariduskool KOIT pakub tasulisi ja tasuta koolitusi noortele ja täiskasvanutele.

Tasuliste koolituste seas on populaarsemad taaskasutuse ja tervisliku eluviisiga seotud praktilised loengud, meilt võib aga tellida ka näiteks motivatsioonikoolitusi meeskondadele ja palju muud. Info tasuliste koolituste kohta leiad meie koduleheküljelt, samuti Vabahariduskool KOIT Facebooki lehelt. Koolituste tellimiseks kirjuta info@koostyykoda.ee

Tasuta koolitusi saame pakkuda seetõttu, et KOIT on Eesti Vabaharidusliidu liige ning osaleb struktuuritoetuste ja Haridus-ja Teadusministeeriumi projektis “Ettevõtlik õppija 2016-2019″.

Koolituste peamine eesmärk on madalama haridustasemega erialase ettevalmistuseta, keskhariduseta, majanduslikult väheaktiivsete inimeste kaasamine õppesse. Projekti tulemusena on täiskasvanute teadlikkus õppimise vajalikkusest ja õppimisvõimalustest suurenenud, ning koolitus on sihtrühma vajadusi arvestav.

Täpsema info selle projekti raames toimuvate tasuta kursuste kohta leiad meie avalehelt akna VABAHARIDUSKOOL KOIT vahendusel. Samuti e-postilt: info@koostyykoda.ee; Vabahariduskool KOIT Facebooki lehelt ja telefonil: 5635 8890.

Külasta ka meie VHK KOIT FB lehte.

NB! Nimetatud koolitused on õppijale tasuta, ent paneme kõikidele registreerujatele südamele, et broneeritud kursusekohta tuleb suhtuda tõsiselt ning kui oled end osaleda soovijana üles andnud, oled kohustatud koolitusele ilmuma. 

el_sotsiaalfond_horisontaalne

vhl_logo hm_logo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2015-2017 MTÜ Koostöökoda All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.