Koolitused

0

Vabahariduskool KOIT pakub tasulisi ja tasuta koolitusi noortele ja täiskasvanutele.

Tasuliste koolituste seas on populaarsemad taaskasutuse ja tervisliku eluviisiga seotud praktilised loengud, meilt võib aga tellida ka näiteks motivatsioonikoolitusi meeskondadele ja palju muud. Info tasuliste koolituste kohta leiad meie koduleheküljelt, samuti Vabahariduskool KOIT Facebooki lehelt. Koolituste tellimiseks kirjuta info@koostyykoda.ee

Vabahariduskool KOIT pakub nii tasulisi kui tasuta koolitusi. Viimaseid pakume läbi Eesti Vabaharidusliidu projektide struktuuritoetuste ja Haridus- ja Teadusministeeriumi toel:

•   Prioriteetsete võtmepädevuste arendamine 2016-2019 – Projekti nr 2014-2020.1.06.16.0047

•   Ettevõtlik õppija (2016-2019) – Projekti nr 2014-2020.1.06.16.0063

•   Õpioskus kui võti õppesse (2016-2019) – Projekti nr 2014-2020.1.06.16.0058

•   Prioriteetsete võtmepädevuste arendamine 2018-2020 – projekt algab 2018. aastal

Projektide peamine eesmärk on madalama haridustasemega ja varem õppes vähem osalenud täiskasvanute kaasamine õppesse ning nende eluks ja tööks vajalike pädevuste arendamine. Projektide tulemusena on täiskasvanute teadlikkus õppimise vajalikkusest ja õppimisvõimalustest suurenenud ning vabahariduslikes koolituskeskustes pakutav koolitus on sihtrühma vajadusi arvestav ja kvaliteetne.

Projekti „Prioriteetsete võtmepädevuste arendamine“ koolituste fookus on õppimisoskusel, võõrkeelteoskustel, sotsiaalsetel oskustel ja digipädevusel. Tugitegevustest on planeeritud koolitajate koolitus, projekti seminarid, kogemusnõustamine.

Projekti „Ettevõtlik õppija“ raames toimuvad koolitused arendavad õppimisoskust, algatusvõimet, ettevõtlikkust ja sotsiaalseid oskusi. Lisaks on planeeritud sihtgruppide kaasamise ja õppekava arendamise seminarid.

Projekti „Õpioskus kui võti õppesse“ eesmärgiks on luua täiskasvanutele võimalusi eluks ja tööks vajalike võtmepädevuste, eelkõige õpioskuste ja sotsiaalsete oskuste edendamiseks. Toimuvad koolitused täiskasvanutele, kogemusnõustamine ja praktikult-praktikule seminarid.

Projektides osaleb lisaks meie koolituskeskusele kokku 31 koolituskeskust 15 maakonnast üle Eesti.

Täpsema info nimetatud projektide raames toimuvate tasuta kursuste kohta leiad meie avalehelt akna KOOLITUSED – TASUTA KOOLITUSED vahendusel. Samuti e-postilt: info@koostyykoda.ee, Külasta ka meie VHK KOIT FB lehte. või helista meie koolitusjuhile telefonile 5635 8890.

NB! Nimetatud koolitused on õppijale tasuta, ent paneme kõikidele registreerujatele südamele, et broneeritud kursusekohta tuleb suhtuda tõsiselt ning kui oled end osaleda soovijana üles andnud, oled kohustatud koolitusele ilmuma. 

el_sotsiaalfond_horisontaalne

vhl_logo hm_logo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2015-2018 MTÜ Koostöökoda All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.